QSL informace

V současné době lze QSL lístky pro obě mé volací značky posílat buď v klasické (papírové) formě přes QSL službu Českého radioklubu nebo direct (adresa je k dispozici v callbooku) či v elektronické verzi přes eQSL nebo mailem ve formátu JPG nebo PDF na adresu ok5aw(at)ok5aw.cz . Na této adrese lze požádat i pokud vám chybí můj QSL lístek, žádost prosím doplňte potřebnými údaji, abych mohl spojení snedno vyhledat ve svém logu.

Volací značka OK5AW

QSL OK5AW

"Papírové" QSL lístky za uskutečněná spojení od 01.09.2009, o které jsem požádán, expeduji průběžně buď cestou QSL služby ČRK nebo direct, stejnou cestou je možné zasílat lístky pro mne. Pro zaslání lístků direct je možné použít adresu uvedenou v callbooku (HamQTH.com, QRZ.COM či HamCall.net) - tyto adresy jsou aktuální.

Volací značka OK1AWK

QSL OK1AWK

Zásoba těchto "papírových" QSL již je vyčerpána a bohužel žádné další lístky pro tuto volací značku v současné době nevlastním. Pokud někdo nutně potřebuje QSL z dřívější doby, posílám náhradní s aktualizací údajů provedenou ručně. Za tuto "úpravu" se omlouvám, ale zatím se mi tisk nových QSL z finančních důvodů nevyplatí. Způsob zasílání lístků je shodný jako v případě lístků OK5AW. Evidenci spojení a QSL za období od 01.01.2003 jsem také zveřejněnil na eQSL, evidenci starších QSO mám pouze v "papírové" podobě.

Poznámka: (at) v mailové adrese nahrazuje "zavináč".

Poslední aktualizace stránky: 12.12.2018 04:53 hod.